אודות Medivie

חברת מדיוי תראפיוטיק הוקמה בשנת 2012 בשם OPRO MB. מייסד החברה הוא ד"ר אנתוני לובט, הבעלים של קבוצת OPRO  הבינלאומית- חברה בריטית מובילה בעלת ותק של מעל 20 שנים בתחןם מגני שיניים וספורט וכן, של קבוצת קפיטל אינטרנשיונל.

בחודש אפריל 2014 מייסדי החברה הנפיקו אותה לבורסה ומיזגו את פעולתה בתחום פיתוח ושיווק טכנולוגיות לצורך הקלה על כאבי לידה, לשלד בורסאי סחיר בבורסת תל אביב הקרוי: גליקומינדס בע"מ.

 

על החברה

חברת מדיוי טרפיוטיק היא חברה אשר פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך בשם: לייבוראייד (Laboraide). מדובר על טכנולוגיה שמטרתה להקל על יולדות לאורך תהליך הלידה, מבלי שהן יצטרכו ליטול תרופות כלשהן. לייבוראייד הוא מנשך פה אשר ביכולתו להגביר את זרימת החמצן לשרירים ובכך לצמצם התערבות כירורגית במהלך לידות, להקל על כאבי היולדות ועוד. מדובר על טכנולגייה אשר מעוגנת בפטנטים בינלאומיים והיא מהווה את קניינה הרוחני של החברה.

 

פעילות החברה

מדיוי מבינה את יעילות צמח הקנאביס בהקלה על כאבים גופניים שונים כגון: כאבי לידה וסיוע בריפוי מחלות כגון וכן הקלה על כאבי מחלות קשות כגון: סרטן ועוד. החברה שמה דגש על קידום פעילותה בתחום הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם. לחברה הסכם עם חברה הולנדית לזרעי קנאביס אשר נחתם בנובמבר 2017 לצרכי שיתוף פעולה בתחום הנדסה גנטית ופיתוח של זני קנאביס רפואי מובחרים. כמו כן, החברה מחזיקה בהסכם עם חקלאים בדרום הארץ אשר במסגרתו מועמדת לרשות החברה קרקע חקלאית של 98 דונמים לצורך גידול קנאביס רפואי.

 

חזון וערכים

החברה מאמינה כי לצמח הקנביס סגולות רפואיות המביאות מזור ומרפא לחולים בתחום מחלות נוירולוגיות, הפרעות תקשורת בילדים, בקרב חולי סרטן וכן עבור מחלות אחרות ובשל כך, החברה מהשקיעה את מיטב מאמציה בפיתוח מוצרי פארמה מבוססי קנאביס, מהזנים טובים ביותר של קנאביס רפואי.

החברה חורטת על דגלה את ערך הדאגה לכלל, אמינות ופעילות אותנטית ומדויקת שמטרתה לסייע לחולים.

Menachem Cohen – CEO and Chairman of Medivie

Mr. Cohen brings about 9 years of managerial experience in the field of assisted living homes for the elderly. After selling his part, Menachem became a serial investor and partnered with “Grain Farming Automation Ltd.”, and invested in agricultural projects in the Chinese market and built clever tech greenhouses in harsh climate zones. Mr. Cohen became the CEO of Medivie in 2017, and changed the focus of the company to the field of medical cannabis (MC).