חיבור בין מדיוי לחברה איטלקית המפיצה מוצרי CBD

הכדורגלן טל בניון נבחר לצורך תיווך בין חברת מדיוי אשר עוסקת בתחום פיתוח מוצרי פארמה בקנאביס לבין חברה באיטליה אשר עוסקת בהפצת מוצרים בשילוב CBD. בניון אשר לאחרונה פוטר מתפקיד מאמן הקבוצה אחי נצרת, פנוי לעסוק בפעילות הקנאביס המדוברת. על אף שבחודשים האחרונים חלה האטה בהודות על גיוס בכירים מעולמות שונים הן מהכלכלה והן מהתרבות הישראלים כבכירים בחברות קנאביס, הרי שכיום ישנה עליה מחודשת בעניין בשוק ובשל כך, גיוסים נמשכים.

כל הפרטים אודות החיבור בין החברה האיטלקית לחברת מידווי

חברת מידיווי העוסקת כאמור בתחום של גידול ועיבוד קנאביס, גייסה את הכדורגל טל בניון לאתר עבורה השקעות לחברת הנכדה שלה: Medivie USA. בשל ההודעה על גיוס שחקן הכדורגל מניית החברה עלתה ב7 אחוזים והחברה נסחרת לפי שווי של 42 מיליון שקלים.

בניו אשר ידוע בעברו כשחקן איכותי במכבי חיפה, מכבי תל אביב והפועל חיפה וכן, קפטן נבחרת ישראל וכיום מאמן כדורגל, פנוי כיום לעסוק בתחום החיבור בין החברות וזאת לאחר שפוטר כתפקידו מאמן נבחרת אחי נצרת.

מלבד בניון, מגויסים כיום לחברות קנאביס ספורטאים נוספים כגון: עומרי כספי וכן, בכירים במערכת הביטחון, הפוליטיקה, הספורט ואף אביב גפן. כלל האנשים שגויסו מונו לתפקידים בכירים בחברות המדוברות אך עיקר תפקידם הוא העלאת המודעות לחברת הקנביס שהם מייצגים ופתיחת דלתות מול משקיעים פוטנציאלים.

תפקידו של טל בניון הוא למצוא משקיעים לחברה בסכום  של 4 מיליון דולר וכן, סייע לחברה לסגור על הסכם במסגרתו חברת מידווי מעוניינת לרכוש כ51 אחוזים מחברה איטלקית העוסקת בהפצת מוצרים המועשרים בCBD, המהווה את החומר הפעיל העיקרי הלא ממסטל בקנאביס. בניון הוא שאיתר מראש את החברה האיטלקית המדוברת עבור חברת מדיווי ועל כן הוא גם עוסק בתיווך העסקה ובסגירתה.

מדובר על הסכם שמטרתו היא לסייע לחברת מידווי להמשיך ולפתח מוצרי פארמה יעילים המכילים קנאביס. כאמור, החברה מאמינה כי לצמח הקנאביס יש השפעות סגוליות איכותיות ויעילות מאוד בתחום ריפוי מחלות שונות להקלה על כאבים שונים ועל כן, החברה פועלת בכל המישורים בכדי לגייס משקיעים ולשתף פעולה עם חברות רלוונטיות לתהליכי הפיתוח והייצור של מוצרי החברה. הגיוס של טל בניון מצטרף לגיוסים נוספים של אנשים מוכרים שגייסה החברה לצורך מימוש התהליכים המדוברים בצורה הטובה והיעילה ביותר שיכולה להיות, לרבות סגירת ההסכם מול החברה האיטלקית.