מדיווי מציגה: מסטיק קנאביס

חברת מדיווי, העוסקת בתחום פיתוח מוצרי פארמה מבוססי קנאביס, הגישה לאחרונה בקשה לפטנט על מסטיק קנאביס שיהווה תחליף למשחת השיניים. מדובר על מוצר דנטלי דמוי גומי לעיסה, המכיל קנאביס. בעת לעיסה, אחת המולקולות של צמח הקנאביס משתחררת ומנקה באופן יעיל ואיכותי כ98 אחוזים מחיידקי הפה. החברה שמה לעצמה כמטרה להתחיל ניסויים קליניים על בני האדם ולאחר מכן, לבצע פעולות הרלוונטיות לצורך מסחור המוצר.

מסטיק

מסטיק קנאביס זה הפתרון המושלם לשמירה על היגיינת ובריאות הפה

כאמור, חברת הקנאביס הרפואי הציבורית מדיויי, אשר נסחרת בבורסה בתל אביב בשווי של 37.8 מיליון שקלים, מציגה כי חברת הבת שלה הגישה בקשה לרישום פטנט אודות תהליך של מוצר דנטלי שהיא פיתחה בדמות גומי לעיסה שמכיל קנאביס.

מבדיקות שנערכו אודות המוצר עלה כי הוא מנקה כ98 אחוזים מחיידקי הפה, מלבין את השיניים וכן מוריד פלאק. בחברה מאמינים כי בשל שימוש במוצר, לא יהיה צורך להשתמש במשיות שיניים או מי פה.

שלב הניסויים הקליניים בבני אדם וסיומו צפוי להתרחש סביב חודש אפריל 2020. המוצר עצמו יפותח על ידי חברת מ. מסטיקס שמהווה יצרנית גומי לעיסה שחברת מדיויי מחזיקה ב85 אחוזים המניות שלה. כמו כן, בפיתוח המוצר תשתתף האוניברסיטה העברית בירושלים. חברת מסטיקס התחייבה לממן את תהליכי הפיתוח המחקר של גומי הלעיסה המדובר כאשר תמורת המימון היא תקבל אופציה לרישיון בינלאומי בתמורה ל3 אחוזי תמלוגים שיועברו ממכירות המוצר לחברת יישום, 10 אחוזים תמלוגים על כל תמורה שלא תגיע ממכירות ו2-5 אחוזים מהתמורה במקרה של אקזיט.

כאמור, החברה הגישה בקשה לפטנט על המוצר המדובר וכאשר תקבל את כלל האישורים הנדרשים אודות רישום הפטנט, היא תחל בשלב הניסויים ולאחר שהם יצלחו, בשלב מסחור המוצר.

חברת מדיווי מציגה את המוצר המהפכני ביותר בתחום היגיינת ובריאות השיניים של כל אדם. במקום להשקיע לא מעט כסף וזמן על שימוש במברשת שיניים ייעודית, משחות שיניים מסוגים שונים וכן, מי פה, כל שעל האדם שיבחר במסטיק לעשות הוא פשוט ללעוס אותו, בדיוק כפי שלועסים מסטיק רגיל. הפעולה שתתבצע בשל לעיסת המסטיק תהיה אפקטיבית ויעילה הרבה יותר מבחינת התוצאות שהיא תסב הן להגיינית השיניים והן לשמירה על בריאות הפה והחניכיים, מכל פעולה אחרת שמבצעים. חברת מדיווי היא חברה אשר מאמינה בסגולות הריפוי והפחתת הכאבים של הקנאביס ובגין זאת, היא עושה כל שיכולתה בכדי לפתח את מוצרי הקנאביס הרפואיים הטובים ביותר, עבור מגוון צרכים שונים.